www.pigle.pl

...
Szkolenia - Zacznij dobrze zarabiać na swoich grafikach!🎯DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ🎯

PIGLE

sygnet orange_pigle

Outlet logo

Zakładka Outletowa powstała po to, aby umożliwić dostęp do unikalnych projektów tym, którzy mają ograniczony budżet na kwestie wizerunkowe – projekty outletowe są aż 50% tańsze, niż regularny projekt logo! Są to propozycje, które nie zostały wybrane przez moich Klientów i chętnie sprawię, aby znalazły dom, zamiast kurzyć się w szufladzie. Projekty umieszczone poniżej mogą podlegać modyfikacji, zgodnie z zakresem umieszczonym w FAQ.

BRANŻA FLORYSTYCZNA

MONOGRAMY (INICJAŁY)

BRANŻA EDUKACYJNA./DZIECIĘCA

INNE

Masz pytania?

FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze z nich

Tak. Poprawki są wprowadzane w ramach maksymalnie dwóch tur poprawek (Przez jedną turę poprawek rozumie się jedną, zbiorczą wiadomość e-mail.).

mogą obejmować 

• nazwę firmy • kolory • typografię (czcionki) • dodanie/ odjęcie fragmentu projektu

(przykładowo – jeśli w projekcie jest dodany kształt koła, który Ci się nie podoba – możemy się go pozbyć. Ten podpunkt nie obejmuje kompletnych zmian wizualnych projektu. Zastrzegam sobie także prawo do odmowy/zaproponowania alternatywy, jeśli uznam, że taka zmiana jest niezgodna z moją estetyką.)

Najlepiej, jak zrobisz to za pomocą formularza dostępnego poniżej.  Możesz także napisać samodzielnie na maila projekty@pigle.pl.

Koniecznie napisz, którym projektem jesteś zainteresowan_. W sytuacji, gdy projektem będzie zainteresowanych więcej osób – pierwszeństwo ma kolejność otrzymanych wiadomości.

Po zaakceptowaniu projektu – prześlę je maksymalnie do 3 dni roboczych od momentu otrzymania wynagrodzenia.

Otrzymasz pełen zestaw plików, jak w przypadku normalnego projektu od podstaw. Pliki wektorowe, a także rastrowe – do użytku w socialach, oraz dowolnie w druku. 

Tak, wystawiam fakturę bez VAT.

Na wystawionej fakturze znajduje się odpowiedni numer rachunku bankowego do przelewu 🙂

Zainteresowana/y współpracą? daj znać! odezwę się do ciebie!

Akceptuję politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przesłanie mi oferty handlowej w odpowiedzi na moje zapytanie oraz dalszy kontakt ze mną celem realizacji ewentualnego zlecenia.
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.