www.pigle.pl

...
Webinary - Projektowanie graficzne dla wirtualnej asysty i social media managerówDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PIGLE

colr@2x

Outlet logo

Zakładka Outletowa powstała po to, aby umożliwić dostęp do unikalnych projektów tym, którzy mają ograniczony budżet na kwestie wizerunkowe – projekty outletowe są aż 50% tańsze, niż regularny projekt logo! Są to propozycje, które nie zostały wybrane przez moich Klientów i chętnie sprawię, aby znalazły dom, zamiast kurzyć się w szufladzie. Projekty umieszczone poniżej mogą podlegać modyfikacji, zgodnie z zakresem umieszczonym w FAQ.

BRANŻA FLORYSTYCZNA

MONOGRAMY (INICJAŁY)

BRANŻA EDUKACYJNA./DZIECIĘCA

INNE

Masz pytania?

FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze z nich

Tak. Poprawki są wprowadzane w ramach maksymalnie dwóch tur poprawek (Przez jedną turę poprawek rozumie się jedną, zbiorczą wiadomość e-mail.).

mogą obejmować 

• nazwę firmy • kolory • typografię (czcionki) • dodanie/ odjęcie fragmentu projektu

(przykładowo – jeśli w projekcie jest dodany kształt koła, który Ci się nie podoba – możemy się go pozbyć. Ten podpunkt nie obejmuje kompletnych zmian wizualnych projektu. Zastrzegam sobie także prawo do odmowy/zaproponowania alternatywy, jeśli uznam, że taka zmiana jest niezgodna z moją estetyką.)

Najlepiej, jak zrobisz to za pomocą formularza dostępnego poniżej.  Możesz także napisać samodzielnie na maila projekty@pigle.pl.

Koniecznie napisz, którym projektem jesteś zainteresowan_. W sytuacji, gdy projektem będzie zainteresowanych więcej osób – pierwszeństwo ma kolejność otrzymanych wiadomości.

Po zaakceptowaniu projektu – prześlę je maksymalnie do 3 dni roboczych od momentu otrzymania wynagrodzenia.

Otrzymasz pełen zestaw plików, jak w przypadku normalnego projektu od podstaw. Pliki wektorowe, a także rastrowe – do użytku w socialach, oraz dowolnie w druku. 

Tak, wystawiam fakturę bez VAT.

Na wystawionej fakturze znajduje się odpowiedni numer rachunku bankowego do przelewu 🙂

Zainteresowana/y współpracą? daj znać! odezwę się do ciebie!

Akceptuję politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przesłanie mi oferty handlowej w odpowiedzi na moje zapytanie oraz dalszy kontakt ze mną celem realizacji ewentualnego zlecenia.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.