www.pigle.pl

...
Szkolenia - Zacznij dobrze zarabiać na swoich grafikach!🎯DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ🎯

PIGLE

sygnet orange_pigle

cześć, miło cię poznać!

Mam na imię Weronika i jestem twoim grafikiem

Jeśli szukasz grafika, który specjalizuje się w projektowaniu logo i identyfikacji wizualnej, to dobrze trafiłeś. Jako doświadczony projektant graficzny, tworzę oryginalne i spójne rozwiązania graficzne dla różnych branż. Moje portfolio pokazuje moje poprzednie prace, w których pomagałam moim klientom w budowaniu silnej i wyróżniającej się identyfikacji wizualnej. Jeśli szukasz profesjonalnego grafika, który pomoże Ci w stworzeniu skutecznej identyfikacji wizualnej dla Twojej marki, zapraszam do kontaktu. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego i twórczego!

aleksandra kajzer - szkoła języka angielskiego

nina kisiel - wirtualna asystentka

Kwiaty w polu

Projekt wizytówek dla marki >Kwiaty w Polu < Natalia zajmuje się tworzeniem wyjątkowych kompozycji z suszonych kwiatów 🧡 Miało być delikatnie, ale z mocnym akcentem kolorystycznym.

Gawron Studio Fotografia

Minimalistyczne wizytówki z uszlachetnieniem druku.

Projekt grafiki na bluzę cosmogyral.pl

Wyjątkowa ilustracja na bluzę powstawała dłuższą chwilę, ale jej odbiór wśród Klientów CosmoGyral przerósł nasze oczekiwania!

Projekt grafiki na kubki ContentLady

W ramach tej współpracy powstała seria prostych ilustracji z motywacyjnymi cytatami.

SOCIALSBYSONIA ​

Sonia napisała do mnie z prośbą, abym zaprojektowała dla niej ulotkę podsumowującą zakres oferowanych przez nią usług. W projektach chcę, aby całość była spójna i maksymalnie estetyczna. Czasem jednak nie wszystko pasuje - wtedy proponuję klientom coś od siebie - tak było w przypadku logotypu, który teraz dumnie zdobi stronę Soni. Drobne poprawki nadały charakteru i pomogły oddać charakter Soni i jej małego biznesu.

dominika dyrda- fizjoterapia

To było zlecenie na cito!  I choć zawsze myślałam, że nie potrafię pracować pod presją czasu - tym razem zaskoczyłam sama siebie 🙂 

Różycka Studio Paznokcie i Kosmetologia

Minimalistyczny Voucher dla Studia Różycka Studio we Wrocławiu. Logo dostarczone przez Klienta 🙂

Różycka Studio Paznokcie i Kosmetologia

Minimalistyczne wizytówki z kartą lojalnościową na odwrocie dla Studia Różycka Studio we Wrocławiu. Logo dostarczone przez Klienta 🙂

Helen Cat Nail Art

Wizytówki dla Stylistki Paznokci

Ola

W ostatnim czasie zajęłam się tworzeniem ilustracji rodzinnych. Pamiątka w formie obrazu na płótnie - rysowana od podstaw z pojedynczych zdjęć.

Justyna

W ostatnim czasie zajęłam się tworzeniem ilustracji rodzinnych. Pamiątka w formie obrazu na płótnie - rysowana od podstaw z pojedynczych zdjęć.

Weronika

Obraz z Wizerunkiem osoby zmarłej z widoczną aureolą. W ostatnim czasie zajęłam się tworzeniem ilustracji rodzinnych. Pamiątka w formie obrazu na płótnie - rysowana od podstaw z pojedynczych zdjęć.

Paula

Ostatnio zaczęłam się bawić techniką kolażu na portrecie - sprawia mi to niebywałą frajdę, dlatego z przyjemnością wykonam dla Was podobne!

Pigle

Ostatnio zaczęłam się bawić techniką kolażu na portrecie - sprawia mi to niebywałą frajdę, dlatego z przyjemnością wykonam dla Was podobne!

Abstract

Ostatnio zaczęłam się bawić techniką kolażu na portrecie - sprawia mi to niebywałą frajdę, dlatego z przyjemnością wykonam dla Was podobne!

opinie ♥

Serdecznie polecam współpracę z Pigle! Kompletnie nie miałam pomysłu na logo, a Weronika potrafiła stworzyć coś, z czym bardzo się utożsamiam. Była bardzo zaangażowana i szczerze doradzała. Dziękuję i z całego serca polecam! 🙂
Aleksandra Kajzer
Weronika to dziewczyna, która ma głowę pełną świetnych pomysłów. Mimo ze wydaje mi się ze jestem dosyć trudna, zawsze trafi z projektem idealnie w punkt. Wszystko zrobione jest z ogromna starannością. Widać ze to co robi to jej ogromna pasja ♥️ Każdy kto skorzysta z usług PIGLE na pewno nie będzie żałował 👌🏻
Manuela Tamul
Bardzo owocna i przyjemna współpraca. Weronika wykonała dla mnie wyjątkowe logo, które w pełni odpowiada moim wymaganiom estetycznym oraz mocno nawiązuje do branży, w której działam. Otrzymałam kilka propozycji grafiki, wariantów kolorystycznych i rodzajów czcionek - nie sposób było nie wybrać czegoś dla siebie. Każdy etap współpracy był dla mnie czytelny i zrealizowany w krótkim czasie. Polecam szczególnie osobom, które poszukują czegoś nieszablonowego, świeżego i wychodzącego poza utarty schemat 😉
Natalia Kajzer
Współpraca z Panią Weroniką to czysta przyjemność 🙂 Bardzo sprawny kontakt, profesjonalizm na najwyższym poziomie! Pigle łączy w sobie duszę artystki oraz znakomite umiejętności graficzne oraz zachowuje świeżość w tym wszystkim.. dlatego jej projekty są tak unikatowe. Jesteśmy na maksa zadowoleni z ulotki, którą dla nas wykonała ! 🙂
TechForKids
Weronika to prawdziwa czarodziejka ❤️ Nie tylko zaprojektowała dla mnie przepiękne logo i wizytówki ale pomogła przebrnąć przez skomplikowany proces zamawiania ich wydruku. Polecam tą dziewczynę całym serduchem ❤️
Agnieszka Pawłowska
Boska Pawłowska Makeup
Długo szukałam osoby, której powierzyłabym zaprojektowanie mojej ulotki, nie chciałam jakieś agencji, która robi wszystko na "jedno kopyto", chciałam osoby z pasją, która kocha to co robi. I tak przeglądając profile grafików na Instagramnie trafiałam na Weronikę a jej projekty mnie urzekły! Od razu wiedziałam, że to to 🤎 i nie myliłam się! Projekt ulotki jaki i logo, które dla mnie wykonała przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Jedyne co mogę powiedzieć to szczerze polecam! Pełen profesjonalizm, pasja i zaangażowanie.
SocialsBySonia

Zainteresowana/y współpracą? daj znać! odezwę się do ciebie!

Akceptuję politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przesłanie mi oferty handlowej w odpowiedzi na moje zapytanie oraz dalszy kontakt ze mną celem realizacji ewentualnego zlecenia.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.